Direct boeken
Kamperen Huren

Handig om te weten

Contact

Eenvoudig je vakantie zoeken en boeken.
Kamperen Huren

Wil je contact opnemen?

Ardoer is een samenwerkingsverband tussen meer dan 30 zelfstandige campings. Iedere camping bepaald haar eigen beleid omtrent openstelling van de camping, haar faciliteiten en omtrent annuleringen. Mocht je nog camping specifieke vragen hebben, vragen we je om rechtstreeks contact op te nemen met desbetreffende camping.

Contactgegevens

Camping

Tel.

E-mail

Ackersate

0342-471274

Ackersate@ardoer.com

Akkertien

0527-241378

Akkertien@ardoer.com

Beerze Bulten

0523-251398

Beerzebulten@ardoer.com

Bergumermeer

0511-461385

Bergumermeer@ardoer.com

Bosgraaf

055-5051359

Bosgraaf@ardoer.com

Cnossen Leekstermeer

0594-512073

Cnossenleekstermeer@ardoer.com

Diana Heide

0592-389297

Dianaheide@ardoer.com

Duinoord

0111-658888

Duinoord@ardoer.com

Geuldal

0436-040437

Geuldal@ardoer.com

Ginsterveld

0111-651590

Ginsterveld@ardoer.com

Haeghehorst

0341-553185

Haeghehorst@ardoer.com

Heldense Bossen

077-3072476 Heldensebossen@ardoer.com

Holterberg

0548-361524

Holterberg@ardoer.com

International

0117-371233

International@ardoer.com

Jutberg

0313-619220

Jutberg@ardoer.com

Julianahoeve

0111-461414

Julianahoeve@ardoer.com

Kaps

0546-621378

Kaps@ardoer.com

Kleine Wolf

0529-457203

Kleinewolf@ardoer.com

Kuilart

0514-522221

Kuilart@ardoer.com

Meerpaal

0118-561300

Meerpaal@ardoer.com

Noetselerberg

0548-612665

Noetselerberg@ardoer.com

Noorder Sandt

0223-641266

NoorderSandt@ardoer.com

Paardekreek

0113-302051

Paardekreek@ardoer.com

Reeënwissel

059-2459356 Reeenwissel@ardoer.com

Rheezerwold

0523-264595

Rheezerwold@ardoer.com

Scheldeoord

0113-639900

Scheldeoord@ardoer.com

Sint Maartenszee

0224-561401

Sintmaartenszee@ardoer.com

Tempelhof

0224-581522

Tempelhof@ardoer.com

TerSpegelt

0497-512016

Terspegelt@ardoer.com

Torentjeshoek

0521-591706

Torentjeshoek@ardoer.com

Twee Bruggen

0543-565366

Tweebruggen@ardoer.com

Ullingse Bergen

0485-388566

UllingseBergen@ardoer.com

Vreehorst

0543-514805

Vreehorst@ardoer.com

Westhove

0118-581809

Westhove@ardoer.com

Wiid

0511-539223

Wiid@ardoer.com

Zandhegge 0578-613 936 Zandhegge@ardoer.com
Zwinhoeve 0117-392120

Zwinhoeve@ardoer.com

Zonneweelde 0117-371910

Zonneweelde@ardoer.com

Zeeuwse Kust 0111-468282 ZeeuwseKust@ardoer.com

Naar boven