Direct boeken
Kamperen Huren

Handig om te weten

Contact

Eenvoudig je vakantie zoeken en boeken.
Kamperen Huren
Ardoer is een samenwerkingsverband tussen 33 zelfstandige campings. Iedere camping bepaald haar eigen beleid omtrent openstelling van de camping, haar faciliteiten en omtrent annuleringen. Hierbij houdt iedere camping zich ten alle tijden de RIVM richtlijnen en het advies van de veiligheidsregio in acht. 

Coronavirus

Vanuit Ardoer is er geen speciaal beleid opgesteld, omdat we een samenwerking zijn en iedere camping zelfstandig is. 
We hebben samen met de campings een veelgestelde vragenlijst opgesteld. Mocht u nog camping specifieke vragen hebben, vragen we u om rechtstreeks contact op te nemen met desbetreffende camping.

Contact

Camping

Tel.

E-mail

Ackersate

0342-471274  

Ackersate@ardoer.com

Akkertien

0527-241378

Akkertien@ardoer.com

Bosgraaf

055-5051359

Bosgraaf@ardoer.com

Diana Heide

0592- 389297

Dianaheide@ardoer.com

Duinoord

0111-658888 

Duinoord@ardoer.com

Ginsterveld 

0111-651590 

Ginsterveld@ardoer.com

Haeghehorst 

0341-553185 

Haeghehorst@ardoer.com

Heldense Bossen

077-3072476 Heldensebossen@ardoer.com

Hertshoorn

0577-461529

Hertshoorn@ardoer.com

Holterberg

0548-361524

Holterberg@ardoer.com

International

0117-371233

International@ardoer.com

Jutberg

0313-619220

Jutberg@ardoer.com

Julianahoeve

0111-461414

Julianahoeve@ardoer.com

Kaps

0546-621378

Kaps@ardoer.com

Meerpaal

0118-561300

Meerpaal@ardoer.com

Noetselerberg

0548-612665

Noetselerberg@ardoer.com

Noorder Sandt

0223-641266

NoorderSandt@ardoer.com

Ons Buiten

0118-581813

OnsBuiten@ardoer.com

Paardekreek

0113-302051

Paardekreek@ardoer.com

Pekelinge

0118-582820

Pekelinge@ardoer.com

Reeënwissel

059-2459356 Reeenwissel@ardoer.com

Rheezerwold

0523-264595

Rheezerwold@ardoer.com

Rotonde

0345-651315

Rotonde@ardoer.com

Scheldeoord

0113-639900

Scheldeoord@ardoer.com

Sint Maartenszee

0224 561401

Sintmaartenszee@ardoer.com

Tempelhof

0224-581522 

Tempelhof@ardoer.com

Torentjeshoek

0521-591706

Torentjeshoek@ardoer.com

Ullingse Bergen

0485-388566

UllingseBergen@ardoer.com

Westhove

0118-581809

Westhove@ardoer.com


Zandhegge

0578-613 936 Zandhegge@ardoer.com

Zwinhoeve

0117-392120

Zwinhoeve@ardoer.com

Zonneweelde 0117-371910

zonneweelde@ardoer.com 


Zeeuwse Kust

0111-468282 ZeeuwseKust@ardoer.com

Naar boven